login:
hasło:
rejestacja przypomnij hasło koszyk
Promocja
Poradniki

Masz pytania dotyczące odzieży roboczej? Zapoznaj się z naszymi poradnikami:

Odzież robocza BHP i odzież ochronna to bardzo ważny element wyposażenia każdego pracownika fizycznego lub maj‘cego kontakt z materiałami czy substancjami niebezpiecznymi dla zdrowia. Każda hurtownia BHP posiada w swojej ofercie wiele ubrań roboczych, ale czym kierować się podczas jej wyboru?


Odzież ochronna robocza BHP taka jak np: rękawice, kurtki, obuwie ochronne, spodnie i inne, powinny przede wszystkim być wytrzymałe w miejscu, w którym będ‘ użytkowane. Każda branża rz‘dzi się innymi prawami, dlatego odzież ochronna produkowana jest często z przeznaczeniem dla konkretnych zawodów i usług.


Podczas wyboru odpowiedniej odzieży roboczej lub ochronnej, musimy odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie: gdzie i w jakich warunkach odzież ochronna robocza będzie użytkowana oraz jakie częci ciała poinna zabezpieczać. Podczas wyboru warto zwrócić również uwagę na materiał z którego wykoana jest odzież ochronna. Odzież bawełniana jest lekka, doskonale oddycha, ale nie nadaje się do prac w miejscach wilgotnych. Ubrania bawełniane z domieszkami sztucznych włókien doskonale nadaj‘ się przy "mokrej robocie". Warto zwrócić uwagę również na wykończenia danych ubrań ochronnych. Jakoć szwów, wzmocnień, zamków, funkcjonalnoć (zastosowanie kieszeni czy odpowiednich zaczepów) oraz designem jaki posiada odzież robocza. Sklep internetowy - nasza hurtownia BHP posiada w swojej ofercie bogaty wybór odzieży ochronnej.


Dla pracodawców bardzo ważne jest, aby odzież poza funkcjonalnoci‘ posiadała elementy takie jak logo swojej firmy czy odpowiedni nadruk. Każda hurtownia BHP powinna zapewnić możliwoć nadruku różnych elementów na oferowanej odzieży.

 

Copyright © 2009 phRadpol.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
tworzenie stron Webton.pl